10 Ağustos 2011 Çarşamba

YANİ, BENCE.

Selamlar,
Bana çok garip bir his geldi blogumla ilgili. Bunu her blog kullanıcısı yaşıyor galiba zaman zaman. Eski yazılarıma baktım, ne güzel uzun uzun yazarmışım. Peki ya şimdi? Peki ya ŞİMDİ HIĞ? Şimdi pek bir şey yapmadan böyle arada foto paylaşıyorum, gizemli takılıyorum. Artık bu gizemden çıkmanın vakti geldi! Şimdi sizlere bu aralarki durumlardan, bakış açılarımdan bahsedeyim. Bu durumlarda tamamen internetteki şeyleri okuyup okuyup kendimce 'hayıer bence böyle, aa olur mu öyle!!!' demelerimden fazlası değildir. (Evet yaz okulundayım, Bodrum'a gitmedim, tüm gün internetteyim, tamam şş).

Neyse birincisi kızların kısa saçlı ve sakallı erkek çok yakışıklıdır tribi.

Kim çıkardı arkadaşım bunu? Sakal dediğin batar, ayrıca kısa saçın yakıştığı var yakışmadığı var. Evet uzun saç belirli bir yerden sonra BENCE erkeklere baya yakışmıyor ama, her erkeğe de böyle demek. 'Erkek dediğin kısa saçlı olacak, sakallı olacak, benim olacak' tripleri nerden çıktı, çok fazla Ezel izledik valla toplum olarak, valla ondan.

İkinci durum ise 5 kilo kızların şişman olsaydım ölürdüm tribi.

Şaka gibi geliyor ama takip ettiğim kızların hepsi böyle şeyler yazıyor arkadaş. Geçen bi kızda gördüm işte hayatımdaki en kötü şey herhalde 'sarışın olmam ve şişman olmam olurdu' tarzı cümleler; üzüldüm. Bir arkadaşımda yoldan geçen bulumik kızları beğeniyor buna da çok üzülüyorum. Tamam obez olmamak için bir şeyler yapmak çok güzel ama, şişkolara ne laf atıyosunuz olum? 2 sene önce ben de baya kiloluyken böyle yapan şahıslar gördükçe üzülür, içime kapanırdım. Yapmayın, yaptırmayın.

Üçüncü durum çok havalı müzik dinleyenlerin Serdar Ortaç'a laf atmaları.

YETER. kardeşim kaç sene oldu. Her sene 'arkadaşlar kaçın Serdar Ortaç albüm çıkarıyo böböböbö'... Sıkılmadınız mı? Ben çok sıkıldım. Hepimiz Serdar Ortaç'ın şarkılarını ezbere biliyoruz, ayrıca adam kendi çapında başarılı biri. 4 sene önce arkadaşım beni bi' konserine götürmüştü, konseri de baya fena değil, eğlendiriyor. Sevmeyebilirsiniz ama bu şakalar komiklikler çok baydı.

Bi de her dönem neden bi aşk filmi çıkmak zorunda ve biz o filmin sözlerini her yere yazmalıyız? Neden yapıyoruz bunu? Eylül Akşamı'nı yazmayla başlayan, en azından benim dikkatimi çeken bu durum şu sıralar BANA KİMSEYİ SEVME HAKKINI VERMEDİLER BENDE İNCİR REÇELİNİ SEVDİM :( ile devam ediyor. Selvi Boylum, Al Yazmalım var, onu tavsiye ederim.


Şimdilik eleştirdiğim şeyler bunlar. Siz de beni eleştirebilirsiniz. Yazımın ikinci maddesine uygun, şarkı Miss Platnum'dan geliyor :

1 yorum:

  1. Serdar Ortaç konusunda duygularıma tercüman olmuşsun :) İnsan hiç olmassa aynı şeyi söylemekten sıkılır dimi...:/

    YanıtlaSil