14 Haziran 2010 Pazartesi

taktique

elae'e az kaldı.
odayı boşaltmaya başladım.
biraz hüzün var.
birazcık.
çok güzel bi sene geçirdim.
inanılmaz arkadaşlıklar kazandım.
çok uzun süre sonra ruh eşim olduğunu düşündüğüm birileriyle tanıştım.
bazılarında yanıldım.
insan tanıdım bolca.
falcımın dediği fallar çıktı.
bocaladım.
belki de sabancıdaki en rahat senemin sonuna geldim.
güzel uyku.
güzel müzik.
güzel insan.
güzel içki.
güzel muhabbetler.
güzel çiçek
ve güzel böcekler gördüm.
sene sonu geldiginde gitmeden beni arayan insanları daha cok seviyorum ayrıca. teşekkür ederim.


neyse konuyu bağlayamadan okul bittiğinde gözlemlerimden birinden bahsetmek istiyorum sevgili sabancı bünyesi ile ilgili. ha bu arada elae prac. yapmam gerekiyo ama şş ona da sıra gelecek.

neyse konumuz


TAKTİK


neyin taktiği peki...kız erkek ilişkilerindeki taktikler. tamam evet bu konuda beceriksiz olabilirim ama etrafımda kimi görsem herkes bi taktik peşinde. ben bu sene öğrendim bunların hepsini, ve herkes uygulamadığım için kaybettiğimi söylüyo. ( burda arka fonda im a loser baby so why dont you kill me girer)


taktik 1

-'umursamamak'

evet okulumdan öğrendiğime göre bir insanın sizden hoşlanmasını sağlamak istiyorsanız onu umursamayacaksınız. nasıl mı? mesela yanından geçiyorsunuz diyelim; selam verirse selam vermek 'eh'lik bir davranış, yanında bir arkadaşın varsa ve gülerken arada 'ha merhaba' diye selam veriliyosa daha havalı, selam vermeden yanında arkadaşlarınla şuh kahkahalar atıyorsan bu en havalısı-imiş.

taktik 2

-'mesaja geri dönmemek'

mesela potansiyel arkadaşımız mesaj attı. mesajına geri dönmicez! o da bizi merak edicek of bu kız napmaya çalışıyo diye. ve çok gizemli olucaz.taktik 3

-'zor insan olmak'

bu 100 yıldır dillere yapışmış ' ben senin bildiğin kızlardan değilim cnms' taktiği aslında. takıldığın erkekler seninle çıkmıyosa, evet doğru bi yol aslında, ama sabancı topluluğunun emeeen uğraşamam deme ihtimali de var.

taktik 4

-' bak kaç'

bu genellikle okulun partileri için. birisi bize bakana kadar bakıp, o baktığı an gözümüzü çevirip, sonra yine bu periyodu 3 kere tekrarlıyoruz. ilgisini çekiyoruz yani.ben anlamıyorum. anlayamıyorum. uygulayamıyorum da. özür dilerim duygularımı her zaman böööyle insan önüne serdiğim için özür dilerim... yaralı ceylan selin.
neyse şakaydı.
bi gün bende uygulayabilirim belki
ve one night stand yerine
one life stand bulunur.


ağır laftı

kisses..


selin

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder