22 Ocak 2011 Cumartesi

tatil

Her ne kadar başlamamış gibi hissetsem de tatilim başladı. Fİnaller döneminde ders çalışırken ekstradan yaptığım bir şey ise 'tatilde çok gezmeliyim' şeklinde Gizem ve Damla'yı Kapadokya turu oley diye kitlerken fark ettim ki biz hiç bir şekilde hiç bir şey yapmadık ve şu an hepimiz evde oturuyoruz. Tatilde yan flüte devam etmemi öneren annemse benim tüm gün uyumam konusunda henüz sesini çıkarmadı. Babamın gelmesi de ertelendi. Pek muhteşem bir tatil başlangıcı değil yani.

Bunun dışında vücudumun her olaya bu kadar çabuk tepki vermesi beni çok şaşırtıyor. Yahu sevgili dudak; bir gün gerildim diye hemen uçuklamak zorunda mısın? Nedir yani olayın? Küçük bir Banu Alkan gibi evin içinde dolaşıyorum.Bir halsizlik bir sıkıntı.

İki dersten kalıcam herhalde. Ha ama bunun için NS asistanımla konuşmaya gittiğimde asistanların sınav itirazlarına bakıp güldüklerini gördüm, içim kan ağladı. Sizin kadar yetenekli değiliz tamam sevgili asistanlar. Pek sevdiğim asistanım da 'kıytırık sınav' demiş son final sınavımıza, sevgili asistanım ben o sınavdan 29 aldım ya biliyo musun?:( Neyse benim hala umudum var. Diğer kalacağım dersin sınavında da ikinci dönem o dersi alırken nasıl bayık bir dönem geçireceğimi düşündüm. Artık Ekin, Murat, Tuğçe ben amfilere gideriz falan, ne biliyim öyle bir değişik kafalar bir bişiler...

Yaz okulu olabilir tabiiii hı hı diye konuşsam da ben yaz okuluna baya kalmak istemiyorum arkadaş. Bence onun yerine ailemle falan olabilirim ne biliyim arkadaşlarımla. Öyle yani. Ama kalıcam herhalde, ne biliyim Ece Helin falan da olur belki. Eyleniriz...

Şu an Öğretmen Kemal'i izliyorum. Nasıl saran bir dizi bu peki? Daha önce de demiştim, bildiğin açtığın anda 2 saat kitliyo. Eve geldiğimde tek takip ettiğim dizi resmen. Ama Arka Sıradakilerle aynı... Bi de Pamir orda oynayan bi çocuğun aynısı tanıyan izlesin, uzun boylu olan.Tatil hepinizin yüzünü gülmekten böyle gözlerini kıstırtsın inşallah, its like a curtain on their eyes maşallah.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder